<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >  >>  >|

2018-11-30

Recytacje po raz dziewiąty

W środę 28 listopada odbył się w naszym Ośrodku IX Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Polska nasza Ojczyzna". Organizatorkami konkursu, były panie Teresa Suchara, Beata Szczypińska i Weronika Dwojakowska. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich szkół, a każdą reprezentowało 2 lub 3 uczestników. Łącznie do konkursu przystąpiło 18 recytatorów. Zaprezentowali wiersze o naszej ojczyźnie.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-11-26

Uwaga!!! Zapalenie opon mózgowych

W związku z wystąpieniem w szkole w Policach zachorowań na wirusowe zapalenie opon mózgowych prosimy o zapoznanie się z pismem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach oraz zastosowanie szczególnych środków bezpieczeństwa. (przeczytaj informację)

2018-11-16

W muzeach

W sobotę 10 listopada w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości grupa uczniów z klasy pierwszej Szkoły Przysposabiającej do Pracy zwiedziła wystawę w Muzeum Narodowym Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie zatytułowaną "Dialog Pamięci. Czego nie chcieliśmy zapomnieć".

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-11-14

Marsz dla Niepodległej

W poniedziałek, 5 listopada wyruszyliśmy ulicami Tanowa biało-czerwonym korowodem, aby uczcić 100 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Pogoda nam dopisała, humory również. Wszyscy stawili się zaopatrzeni we flagi oraz biało-czerwone kwiaty, pompony...

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-11-14

Zaśpiewajmy Niepodległej

W czwartek 8 listopada uroczystą akademią "Zaśpiewajmy dla Niepodległej" uczciliśmy 100 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Podczas uroczystości panowała bardzo podniosła atmosfera. Wszyscy byli odświętnie ubrani i mieli wpięte kotyliony.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-11-14

Wystawa

W ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania niepodległości w bibliotece szkolnej mogliśmy obejrzeć wystawę "Piękna nasza Polska cała". Zdjęcia i ilustracje przedstawiały krajobrazy Polski, jej folklor, położenie geograficzne i ważne miejsca.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-11-14

ZFŚS

Komisja socjalna informuje, że wnioski o przyznanie świadczenia świątecznego należy składać w terminie do 20 listopada br. (wtorek)

2018-10-24

Kolejny Jesienny Rajd

W czwartek 11 października odbył się XXVIII Jesienny Rajd Pieszy. Celem wędrówki było Jeziorko w Bartoszewie. Rajd po leśnych duktach był trochę męczący, bo na drodze było dużo suchego piasku. Trudy wynagradzały drzewa i leśne krzewy w jesiennych barwach.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-10-24

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracujących w edukacji. Ten szczególny dzień jest okazją do podziękowania nie tylko nauczycielom, ale także pracownikom obsługi i administracji. Z tej okazji wielu z nich zostało wyróżnionych nagrodami i medalami. Rodzice poprzez swoich przedstawicieli wyrazili także swoją wdzięczność, składając życzenia i wręczając kwiaty.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-10-24

Akademia Zdrowia

To był tydzień ze zdrowiem. We wtorek i czwartek w ramach Akademii Zdrowia mieliśmy wyjątkowo udane spotkanie. Było to spotkanie ze zdrowiem. Przyszła jesień. Kolorowe liście spadające z drzew przypominają nam, że za chwilę nastaną chłodne i mokre dni. Łatwo będzie o przeziębienie. Nie chcemy chorować, więc jemy zdrowe produkty. A w środę z kolei odwiedziły nas panie z Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarno - Epidemiologicznego i Straży Miejskiej w Policach. Mówiły jak zachowywać się bezpiecznie.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-10-24

Warsztaty w Dąbiu

W sobotę 20 października uczniowie kl. I Szkoły Przysposabiającej do Pracy i V Szkoły Podstawowej wzięli udział w psychoprofilaktycznych warsztatach "Sprawne dłonie, czysty umysł" zorganizowanych przez Dom Kultury w Szczecinie Dąbiu. Uczyli się udzielać pierwszej pomocy osobom potrzebującym.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-10-24

.

Zbliża się bardzo ważny dla wszystkich Polaków dzień. Za niespełna trzy tygodnie obchodzić będziemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Żeby uczcić tę rocznicę już rozpoczęliśmy przygotowania. Zaangażowani są wszyscy uczniowie i nauczyciele. Przeczytaj co się będzie działo z tej okazji w naszym Ośrodku. (zobacz harmonogram)

2018-10-23

Nasza klasa - konkurs plastyczny

Nowy rok szkolny to nowe klasy, nowi koledzy i nowi wychowawcy. To dobry moment, żeby się lepiej poznać i zaprzyjaźnić. Z taką propozycją wyszło do uczniów i nauczycieli Szkolne Koło Plastyczno-Florystyczne. Ogłosiliśmy konkurs plastyczny "Moja szkoła, moja klasa, mój wychowawca".

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-10-23

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

W czwartek, 18 października członkowie i sympatycy szkolnego koła recytatorskiego "Rytm" wzięli udział w zmaganiach z trudną sztuką recytacji w ramach X Ogólnopolskiego Przeglądu Recytatorskiego Uczniów Szkół i Ośrodków Specjalnych, którego organizatorem jest SP nr 52 w Szczecinie. W tym roku konkurs odbył się pod hasłem "Polska moja ojczyzna".

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2018-10-17

ZEBRANIE DLA RODZICÓW

W środę 24 października o godz. 16:00 odbędzie się zebranie dla rodziców. Temat spotkania: "Kreatywne zabawy z dzieckiem". Zapraszamy. (przeczytaj informację)

<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >  >>  >|