|<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12    >  >>  >|

2017-06-08

FUNDUSZ SOCJALNY

Komisja Socjalna informuje, że wnioski o przyznanie świadczenia urlopowego (tzw. "wczasów pod gruszą") za rok 2017 należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 13 czerwca br. (wtorek).

2017-06-06

Wędkowanie 2017

W niedzielę 4 czerwca chłopcy z koła wędkarskiego "Sumik" uczestniczyli w integracyjnych zawodach wędkarskich o puchar prezesa PZW nad rzeką Łarpią. Organizatorami byli wędkarze z Koła Wędkarskiego nr 25 w Policach. Gościnnie w zawodach brała udział po raz pierwszy nasza koleżanka Weronika.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-06-05

Polsko-niemieckie spotkania ceramiczne

Od 29 do 31 maja w ramach współpracy polsko – niemieckiej po raz kolejny odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie z MartinSchule w Greifswaldzie, naszego Ośrodka i Ośrodka Socjoterapii w Wielgowie. Tym razem przebiegało pod hasłem "Towary Szczecińskie - warsztaty ceramiczne dla uczniów w Szczecinie".

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-05-29

Dzień Mamy i...Taty 2017

W piątek, 26 maja, odbyła się w naszym Ośrodku impreza dedykowana rodzicom. W tym roku przebiegła ona pod hasłem "Cygańskie klimaty dla Mamy i Taty". Uroczystość rozpoczęła się wykonaniem piosenki "Mamo, tato, chodź na łąkę", w której każde chętne dziecko mogło zatańczyć z kolorowymi chustami dla swoich rodziców.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-05-24

Przegląd w Kołobrzegu

W środę 17 maja pod opieką p. Ani i p. Ewy pojechaliśmy do Kołobrzegu na zaproszenie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Przyjaciele Okruszka" na Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej z Województwa Zachodniopomorskiego pn. "Plejada Talentów".

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-05-11

Sprzątanie świata 2017

Przyszła wiosna, a co za tym idzie jak co roku akcja "Sprzątanie Świata". W tym roku temat przewodni brzmiał... „Śmieci mniej – Ziemi lżej”. Pomimo kilkakrotnej zmiany terminu sprzątania z powodu złej pogody w końcu udało nam się je przeprowadzić.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-05-06

Aqua service

Chłopcy z naszego koła wędkarskiego spotkali się z akwarystami Klubu "Molinezja" p. Adamem i p. Markiem. Panowie przyjechali do nas, aby sprawdzić jak dbamy o naszych podopiecznych - czyli o rybki akwariowe. Uczyliśmy się jak pielęgnować rośliny wodne i właściwie oczyszczać mieszkanie rybek.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-05-06

Majówka u Króla Stasia

Jak co roku z okazji Święta Konstytucji 3 Maja Król Staś zaprosił nas na majówkę, podczas której teatrzyk "Pinokio" wystawił sztukę "Jak myszy zjadły Popiela". Jest to legenda o władcy, który za złe traktowanie swojego narodu został bardzo surowo ukarany.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-04-28

Przegląd wokalno-instrumentalny

W środę 26 kwietnia wzięliśmy udział w zorganizowanym przez SOSW nr 1 w Szczecinie III Wojewódzkim Przeglądzie Form Wokalno – Instrumentalnych pod tytułem "Piosenka jest dobra na wszystko". Na przeglądzie mieliśmy możliwość wspólnie spędzić czas z naszymi rówieśnikami.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-04-28

Wierszomania

Już po raz dziesiąty odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z przedszkoli "Wierszomania", organizowany przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Policach.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-04-26

Przedszkolacy w stadninie koni

Przedszkolacy z grupy "Leśne Skrzaty" wraz z nadejściem wiosny wyruszyli na zajęcia z elementami hipoterapii. Bardzo dziękujemy właścicielom stadniny "Galoper" za niezwykle miłą atmosferę i atrakcyjne zajęcia. (obejrzyj zdjęcia)

2017-04-25

Konferencja po raz dziesiąty

W poniedziałek 24 kwietnia w naszym Ośrodku odbyła się X Konferencja Metodyczna. Jak co roku licznie odwiedzili nas dyrektorzy, nauczyciele, pedagodzy i psycholodzy szkół specjalnych i masowych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych z woj. zachodniopomorskiego.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-04-07

Wiosenny Rajd 2017

We wtorek 4 kwietnia po raz kolejny wyruszyliśmy na szlak. To była nasza pierwsza  wiosenna wędrówka.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

2017-04-06

Światowy Dzień Autyzmu

Nie bądź zielony w temacie autyzmu. W kwietniu bądź niebieski. Nasz Ośrodek także przyłącza się do akcji Fundacji SYNAPSIS (czytaj więcej) wspierając dzieci i osoby z autyzmem oraz promując wiedzę na temat autyzmu. BĄDŹ ŚWIADOMY! PAMIĘTAJ, 2 KWIETNIA TO ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU. (obejrzyj zdjęcia i prezentację)

2017-04-05

Kiermasz wielkanocny 2017

W ostatnią niedzielę 2 kwietnia odbyła się inna cykliczna impreza wiosenna czyli Kiermasz Wielkanocny. Jest on zawsze okazją do zaprezentowania prac naszych uczniów, które wykonują na zajęciach w pracowni stolarskiej i pamiątkarsko-florystycznej.

przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia

|<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12    >  >>  >|