• A teraz wakacje •

W piątek 23 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Radosne były te chwile, kiedy Pani Dyrektor wręczała nam nagrody i dyplomy za postępy w nauce, za udział w konkursach i kołach zainteresowań oraz za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i kiedy po bardzo długiej nieobecności wróciła do nas nasza koleżanka Karolina.

Były też chwile pełne wzruszeń, gdyż przyszło nam pożegnać nasze koleżanki i kolegów, którzy zakończyli swoją edukację: Basię, Kasię, Adama i Wojtka. Pożegnaliśmy też naszą Panią Księgową, która przez ponad 20 lat pilnowała, żeby pieniędzy wystarczyło na wszystkie nasze potrzeby. Dziękujemy Pani Halinko.

Oczywiście nie zabrakło części artystycznej w wykonaniu zespołu wokalno-instrumentalnego AKORD, podczas której mogliśmy usłyszeć rady, jak bezpiecznie spędzić wakacje nad wodą, w górach i na słońcu, oraz poczuć klimat rozpoczynającego się kolorowego lata. Po apelu, razem z wychowawcami i rodzicami udaliśmy się do klas, żeby otrzymać świadectwa i pożegnać się ze swoimi kolegami i koleżankami. Kolejny rok szkolny za nami.

Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji

2017-06-27