• Dzień Edukacji Narodowej 2018 •

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracujących w edukacji. Ten szczególny dzień jest okazją do podziękowania nie tylko nauczycielom, ale także pracownikom obsługi i administracji. Z tej okazji wielu z nich zostało wyróżnionych nagrodami i medalami. Rodzice poprzez swoich przedstawicieli także wyrazili swoją wdzięczność, składając życzenia i wręczając kwiaty na ręce Pani Dyrektor.

Dziesięcioro dzieci zostało przyjętych do społeczności szkolnej podczas wyjątkowej ceremonii pasowania na ucznia. W taki dzień nie mogło zabraknąć występu naszych szkolnych artystów. Były wesołe piosenki, miłe podziękowania i prezenciki. Najmłodsi uczniowie przedstawili swoje umiejętności artystyczne. Wygląda na to, że rośnie nam nowe pokolenie szkolnej estrady.

Po uroczystości, wszyscy mogli skosztować bajecznego tortu ufundowanego przez rodziców oraz innych smakołyków bez cukru.

Na zakończenie uroczystości odbyło się także wręczenie nagród i dyplomów za udział w ogłoszonym przez Szkolne Koło Plastyczno-Florystyczne konkursie plastycznym "Moja szkoła, moja klasa, mój wychowawca". (relacja tutaj)

2018-10-24