• Dzień Edukacji Narodowej 2019 •

W poniedziałek 14 października obchodziliśmy radosne święto, Dzień Edukacji Narodowej. Zebraliśmy się w sali gimnastycznej, aby wspólnie świętować ten dzień. Uroczystość otworzyła pani dyrektor Beata Brzostek, która życzyła pracownikom wielu sukcesów i podziękowała za ich trud oraz serce włożone w nauczanie i wychowanie dzieci. Wręczyła również nagrody wyróżniającym się pracownikom i osobom obchodzącym jubileusze pracy zawodowej. Przedstawiciel Rady Rodziców złożył na ręce pani dyrektor życzenia i kwiaty.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne. Zespół rytmiczny zaprezentował układ taneczny „Literki”, a szkolny chór zaśpiewał jesienne piosenki. Dzieci deklamowały też wiersz dla nauczycieli oraz wręczyły im upominki przygotowane przez uczniów ze szkoły przysposabiającej do pracy. Miłym akcentem było odśpiewanie piosenki "sto lat", koleżance która w tym dniu obchodziła osiemnaste urodziny.

Po uroczystości, goście udali się na słodki poczęstunek. Na pięknie udekorowanym stole królował tort ufundowany przez rodziców oraz pyszne ciasta i przekąski przygotowane przez nauczycieli i panie kucharki. Wszystkim pracownikom Ośrodka składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta.

2019-10-23