• I Mistrzostwa Gry w Chińczyka •

„Chińczyk” to gra bardzo lubiana przez naszych wychowanków. Dlatego postanowiliśmy zorganizować I Mistrzostwa Gry w "Chińczyka". W ubiegły wtorek rozegrane zostały półfinały, w których uczestniczyło ośmioro graczy podzielonych na dwie grupy. Po rozegraniu wszystkich partii okazało się, że do finału awansowali: Ola, Michał, Mateusz i Karol, natomiast do finału pocieszenia: Paweł, Łukasz, Adrian oraz Weronika.

Natomiast w ostatni wtorek, 19 grudnia rozegrano finał. Byliśmy świadkami emocjonujących rozgrywek, trzymających w napięciu do ostatnich ruchów. Każdy miał swoją taktykę, ale najbardziej skuteczna okazała się taktyka Oli, która sprawiła ogromną niespodziankę i okazała się "czarnym koniem" zawodów, pokonując wszystkich konkurentów.

Każdy z uczestników mistrzostw otrzymał dyplom oraz nagrodę rzeczową. A oto ostateczna klasyfikacja wg zajętych miejsc: 1. OLA, 2. MATEUSZ, 3. MICHAŁ, 4. KAROL, 5. PAWEŁ, 6. ADRIAN, 7. ŁUKASZ, 8. WERONIKA. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w mistrzostwach za rok!

2017-12-20