• Kolejny rok szkolny rozpoczęty •

W poniedziałek 4 września po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, wypoczęci i zrelaksowani znowu spotkaliśmy się, aby uroczyście powitać nowy rok szkolny 2017/2018. Czeka nas kolejny rok nauki i ciężkiej pracy, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń, poznawania otaczającego nas świata i rozwijania zainteresowań.

Na naszą uroczystość przybyło wielu gości i po krótkim przywitaniu, wszyscy zebrani w obecności sztandaru odśpiewali hymn narodowy. W tym dniu nie mogło też zabraknąć wspomnień tragicznych wydarzeń z września 1939 roku.

Następnie pani dyrektor Beata Brzostek w krótkim wystąpieniu powitała wszystkich serdecznie, życzyła wielu sukcesów i wytrwałości oraz zapewniła, iż mimo wielu zmian spowodowanych reformą edukacji, jesteśmy dobrze przygotowani do pracy. Na koniec apelu zaśpiewaliśmy jeszcze hymn naszego Ośrodka. Przypomnieliśmy sobie najważniejsze idee w nim zawarte. Po wyprowadzeniu sztandaru, uczniowie ze swoimi wychowawcami udali się do klas.

Oby ten rok był wypełniony nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością i zabawą. Mamy nadzieję, że będzie wyjątkowo udany.

2017-09-06