• Następny rok szkolny rozpoczęty •

We wtorek 1 września we wszystkich szkołach w Polsce zabrzmiał pierwszy dzwonek. Również w naszym Ośrodku zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. Uśmiechnięci i wypoczęci, przepełnieni jeszcze wspomnieniami z wakacji, stawiliśmy się tego dnia na uroczystej akademii, gotowi do pracy, ciekawi nowych zadań, kolegów i koleżanek. Wszystkich obecnych gorąco powitała Pani Dyrektor.

Zapewniła, że w obecnym roku szkolnym nie będziemy się nudzić. Powiedziała, że czekają na nas odnowione, wyposażone w nowe pomoce dydaktyczne sale lekcyjne. Ponadto w tym roku szkolnym realizowanych będzie kilka kolejnych innowacji pedagogicznych oraz jeden eksperyment, które pozwolą nam lepiej się uczyć i rozwijać.

Zapowiada się też w tym roku wiele ciekawych imprez, wycieczek i uroczystości, a najważniejszą z nich będą oczywiście uroczyste obchody 50-lecia istnienia Ośrodka. Na koniec uroczystości chwilą ciszy uczciliśmy pamięć żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej 1939 r.

Po krótkim programie artystycznym nastąpił moment, na który wszyscy czekali - nauczyciele zaprosili swoich uczniów do klas. Wszystkim życzymy jak najlepszych wyników w nauce !

2015-09-23