• Święto Szkoły •

Środa 8 czerwca była w naszym Ośrodku był dniem wyjątkowym. Właśnie minął rok odkąd nadano mu imię Kawalerów Orderu Uśmiechu. Dlatego zgodnie z wcześniejszym postanowieniem obchodziliśmy Święto Szkoły. Jak zwykle w takich razach mogliśmy cieszyć się naszym świętem razem z gośćmi. Przybyli przedstawiciele Powiatu Polickiego, Nadleśnictwa w Trzebieży, Straży Pożarnej i zaprzyjaźnionych szkół. Byli z nami także rodzice naszych wychowanków.

Kawalerów Orderu Uśmiechu reprezentowała tym razem Bożena Walter, prezes Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Po krótkich wystąpieniach gości wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Ośrodka, do którego tekst napisały Panie nauczycielki i wychowawczynie. Przyjaciołom Ośrodka Pani Dyrektor wręczyła specjalne pamiątkowe medale, a laureatom konkursu plastycznego "Nasz Ośrodek naszym domem" nagrody.

Swój program zaprezentował szkolny zespół wokalno - muzyczny "Akord". Jednak największa niespodzianka czekała wszystkich na zakończenie - przedstawienie "O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach". I nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w role postaci z bajki wcielili się nauczyciele i wychowawcy Ośrodka. A potem dzieci bawiły się biorąc udział w licznych konkurasach, grach i zabawach. Nastepne Święto za rok...

2011-06-09