• Święto ziemniaka 2019 •

Październik to piękny miesiąc. Miesiąc w którym jak co roku obchodzimy Dzień Pieczonego Ziemniaka. Również w tym roku zebraliśmy się przy naszym ośrodkowym ognisku, żeby świętować razem z Panem Ziemniakiem. Nie zabrakło zabaw, quizów, oraz poczęstunku.

Mieliśmy też miłych gości, panów z Koła Wędkarskiego "Sumik" w Policach. Dzięki zaangażowaniu przedstawicielki Rady ds. Młodzieży, p. Teodory Jachimkowskiej, przywieźli oni prezenty ufundowane przez Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie. Były to krzesełka wędkarskie i bojki asekuracyjne dla naszych młodych wędkarzy.

Dzięki nim będą mogli długo i bezpiecznie wędkować. Poza tym, jak zapewnił nas prezes koła "Sumik" p. Artur Leszczak, po zdanym egzaminie otrzymają też bezpłatnie karty wędkarskie.

Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje i apetyt dopisywał wszystkim. Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń. Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno będziemy długo pamiętać.

2019-10-21