• Wędkujemy i tańczymy •

W sobotę 11 czerwca chłopcy z koła wędkarskiego "Sumik" pod opieką p. Ewy wzięli udział w zawodach wędkarskich. Tym razem swe wędki zarzucili nad brzegiem Gunicy w Policach-Jasienicy. Razem z nimi wędkowali koledzy z MOW w Trzebieży.

Nasi wędkarze radzą sobie coraz lepiej. Marcin sam zakłada już przynętę na haczyk i radzi sobie z wyciągnięciem ryby z wody. Eryk tym razem dobrze zarzucał wędkę, bo złapał aż 21 rybek i zajął III miejsce. Najlepszy wynik osiągnął Łukasz zdobywając I miejsce i puchar Starosty Powiatu Polickiego. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Złowione rybki powróciły do rzeki, a wszyscy zjedli wspólnie przepyszną pizzę.

A w środę 15 czerwca, rówież pod opieką p. Ewy, nasz zespół taneczny "Zodiak" brał udział w Transgranicznych Integracyjnych Warsztatach Tanecznych, które odbyły się w SOSW nr 1 w Policach. Warsztaty taneczne dla młodzieży z Polski i Niemiec to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, a także do nauki nowych układów tanecznych.

W tym roku uczyliśmy się tańców z różnych regionów świata, tańca rosyjskiego, francuskiego, izraelskiego, afrykańskiego i wielu innych. W trakcie nauki i zabawy mogliśmy się lepiej poznać i spędzić mile czas robiąc to co lubimy najbardziej, czyli tańcząc. Od organizatorów otrzymaliśmy nagrania utworów wraz z opisem poznanych układów tanecznych i pamiątkowe dyplomy.

2016-06-18