• Bal Karnawałowy 2021 •

 

We wtorek 19 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się kolejny już bal karnawałowy, który jest bardzo lubiany przez dzieci. Dostarczył im wielu przeżyć i radości. Tym razem motywem przewodnim balu byli bohaterowie znanych bajek i filmów.

 

Na początku imprezy jej uczestnicy z ogromnym wdziękiem prezentowali swoje stroje nawiązujące do bohaterów kultowych bajek i filmów. W konkursie na najciekawszy strój zostali nominowani wszyscy uczestnicy balu, jednak wygrał kostium Janka, ucznia klasy II b. Dekoracja sali, różnorodność propozycji tańców i zabaw muzycznych sprawiła, że udało się nam stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę.

 

Wszyscy uczestnicy balu świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów. Śpiewom i tańcom nie było końca. Hitem zabawy została piosenka ,,Makumba’’ oraz taniec z tasiemkami. Pełni pozytywnej energii wszyscy pląsali w parach i uczestniczyli w różnorodnych konkursach, m.in. w dmuchaniu balonów, tańcu z balonikami, czy jedzeniu pierniczków zawieszonych na tasiemkach.

 

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, tak jak skończył się nasz bal. Nikt jednak nie był smutny, bo Pani Dorota obiecała, że za rok spotkamy się na następnej zabawie karnawałowej.

 

2021-01-27