• Walentynki 2021 •

 

We wtorek 9. lutego w naszej świetlicy szkolnej obchodziliśmy "Dzień Świętego Walentego", popularnie zwany walentynkami. Wpisał się on już na stałe w harmonogram naszych świetlicowych imprez i uroczystości.

Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy, a przede wszystkim, żeby był okazją do okazywania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. Już od kilku dni panował u nas w świetlicy specyficzny nastrój. Można było zaobserwować odświętny wystrój sali, dużą ilość czerwonych serduszek i czerwonych baloników oraz innych ozdób kojarzących się z miłością i zakochaniem.

 

 

A w trakcie imprezy dużą popularnością cieszyły się starannie zaplanowane konkursy i zabawy sprawnościowe. Bawiący się wykonali szereg prac plastycznych, których motywem przewodnim było oczywiście czerwone serce.

Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak szczęście, miłość, i przyjaźń. Uczniowie bawili się przy piosence "Mam chusteczkę haftowaną", układali walentynkowe puzzle, rozwiązywali zagadki pod hasłem, "kto kogo lubi?" oraz kolorowali walentynkowe obrazki.

 

 

Dzień „Świętego Walentego” upłynął nam w przyjemnej i serdecznej atmosferze.

 

2021-02-19