Kino familijne

plakat filmowy do filmu maa welka stopa 2 w pod.

W ramach „Kina familijnego” wychowankowie internatu zostali zaproszeni przez p. Ewę do Multikina w Szczecinie na komedię animowaną pt. „Mała Wielka Stopa 2”. Bohaterem filmu jest chłopiec Adam, którego ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti. Sam u siebie odkrywa nadprzyrodzone zdolności. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu.

Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, jeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Używają wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.
Atmosfera kina powodowała, że perypetie bohaterów przeżywaliśmy dwa razy mocniej. Film trzyma w napięciu. Niektórzy ze strachu zamykali oczy. Wszyscy śmiali się z zabawnych sytuacji i dialogów. Wrażeń było co niemiara! A wszystko to dzięki hojności Fundacji „Bądźmy razem z niepełnosprawnymi w Tanowie”, która zafundowała bilety do kina. Bardzo dziękujemy!

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *