Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie nowych uczniów.

kobieta trzymająca niebieską wstążkę przed grupą ludzi.

W czwartek 12 października w naszym ośrodku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, czyli święta wszystkich pracowników oświaty, połączona z pasowaniem naszych nowych uczniów. Nasza szkolna rodzina znacznie powiększyła się w tym roku. Nowi uczniowie uroczyście ślubowali być sumiennymi, dbać o dobre imię szkoły i klasy, szanować swoich nauczycieli, rodziców i inne osoby dorosłe, być dobrymi uczniami i kolegami, uczyć się pilnie tego co dobre, a także pomagać słabszym i potrzebującym. Po tak pięknym ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała pasowania na ucznia naszej szkoły. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i słodkie upominki. Dzień Edukacji Narodowej jest dla Dyrekcji  także okazją do złożenia podziękowań wszystkim pracownikom naszego ośrodka. Były nagrody i upominki. Były też piękne życzenia od uczniów i własnoręcznie przygotowane prezenty – takie są najcenniejsze.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *