Kiermasz Świąteczny

stół z dużą ilością ozdób choinkowych.

Za nami kolejna edycja Świątecznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Na kiermasz wystawione zostały przepiękna ozdoby świąteczne, wykonane przez naszych uczniów pod czujnym okiem nauczycieli. Uzyskane ze sprzedaży środki finansowe zasilą konto fundacji „Razem z Niepełnosprawnymi w Tanowie” – działającej na terenie naszego Ośrodka. Fundacja od lat wspiera naszych uczniów, poprzez udzielanie doraźnej pomocy finansowej dzieciom będącym w trudnej sytuacji materialnej, a także dofinansuje wycieczki i nagrody za udział w konkursach. Z całego serca dziękujemy Wszystkim Państwu, którzy tak licznie przybyli na nasz kiermasz, zarówno mieszkańcom Tanowa i Rodzicom naszych uczniów jak i również Przyjaciołom naszego Ośrodka.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *